جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات

رویداد نوافتا با هدف ترویج نوآوری و رشد و توسعه ایده‌های نوین امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در چند مرحله برگزار می‌گردد. در رویداد نخست که در روز دوشنبه ۱۲ اسفند ۹۸ در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌گردد،

ایده پردازان افتا به ارایه ایده‌های خود می پردازند.

Festival Poseter

گــالری تصــاویر

میزگرد اَفتا
داستان شرکت های موفق
نمایشگاه اکوسیستم افتا
رویداد نوافتا

کار و کسب نوافتا

رویداد نوافتا با هدف ترویج نوآوری، رشد و توسعه ایده‌های نوین امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در چند مرحله برگزار می‌گردد. در گام نخست، ایده‌پردازان، ایده‌های خود را در وبسایت startup.nsec.ir ثبت می‌کنند. این ایده‌ها تا تاریخ ۱۰ اسفند ۹۸ از سوی کمیته داوری بررسی می‌گردند و از بین آن‌ها ایده‌های برگزیده انتخاب می‌شوند. ایده‌های برگزیده فرصت ارایه در رویداد نوافتا در تاریخ ۱۲ اسفند ۹۸ را خواهند داشت. در این روز ایده‌ها توسط کمیته داوری در حضور ایده‌پرداز و با حضور مخاطبین رویداد مورد بررسی قرار خواهند گرفت. از بین این ایده‌ها ایده‌های برتر انتخاب خواهد شد. در ادامه ایده‌پردازان یک ماه فرصت خواهند داشت تیم خود را تکمیل نمایند، نمونه اولیه طرح به همراه طرح کسب و کار آن را آماده کنند و در اردیبهشت ۹۹ ارایه نهایی خود را انجام دهند. در پایان سه طرح برتر انتخاب و از آن‌ها تقدیر خواهد شد. تیم اول این مسابقه امکان حضور در مسابقه بزرگ جایزه دکتر برنجکوب را خواهد داشت.

مسابقه‌ی ملی فتح پرچم

مسابقات CTF یک مانور شبیه‌سازی شده در فضای سایبری محسوب می‌شود که در آن متخصصین امنیت اطلاعات، به مقابله با یکدیگر می‌پردازند. در این دسته از مسابقات چالش‌هایی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده می‌شود تا مهارت‌های آن‌ها مورد ارزیابی قرار بگیرد.

مسابقه‌ی فتح پرچم مرکز تخصصی آپا دانشگاه صنعتی اصفهان با هدف شکوفایی و رشد استعدادهای جوان در حوزه‌ی امنیت فضای تبادل اطلاعات برگزار می‌گردد. تیم برگزارکننده‌ی این مسابقات برآن است تا در کنار برگزاری یک مسابقه‌ی جذاب برای متخصصین این حوزه، با ارائه‌ی سوالات به‌صورت طبقه‌بندی شده از آسان به سخت، به بهبود سطح علمی افراد تازه‌کار نیز کمک کند!

کارگاه‌ها

کارگاه آمادگی برای CTF

دی ماه

کارگاه تحلیل بدافزار

۲۸ آذر

کارگاه تست نفوذ اندروید

۱۶ آذر

کارگاه تست نفوذ وب

۱۵ آذر

کارگاه تست نفوذ شبکه

۸ آذر

کارگاه مقدماتی هک قانونمند

۳ آبان

کارگاه مقدماتی لینوکس

۲۱ مهر

حامیان

برگزار کنندگان

دکتر محمد جواد امیدی

رئیس جشنواره

دکترعلی فانیان

دبیرجشنواره

دکتر بهروز ترک لادانی

دبیر رویداد ماراتن افتا

دکترمحمدحسین منشئی

دبیر رویداد کار و کسب نوافتا

مهندس سیدعلی سنایی

دبیراجرایی جشنواره