کمپین استارت آپ امن چیه؟

استارت‌آپ امن با هدف افزایش امنیت سامانه‌های تولید شده توسط شرکت‌های نوپا و ترغیب آن‌ها به ارزیابی امنیتی سامانه‌های خود در خلال جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات انجام خواهد شد. در این طرح شرکت‌های نوپا و شرکت‌های فعال می‌توانند از خدمات تست نفوذ به ترتیب با تخفیف ۵۰ و ۳۰ درصدی بهره ببرند. منظور از شرکت‌های نوپا شرکت‌های با سابقه کمتر از 3 سال و یا کمتر از ۱۰ نفر نیرو است.
شرکت‌ها بعد از طی مراحلی در صورت ارزیابی موفق گواهینامه دریافت خواهند کرد. درصورتی‌ که نتایج ارزیابی امنیتی موفقیت‌آمیز نباشد، گزارش آسیب‌پذیری‌های احتمالی موجود و راهنمای رفع آسیب‌پذیری به آن‌ها ارائه خواهد شد و مهلت ۴ هفته‌ای برای برطرف نمودن آسیب‌پذیری‌ها به صورت رایگان اعطاء می‌گردد و اگر مهلت تمام شود ارزیابی سامانه رایگان نبوده و هزینه آن ۵۰ درصد مبلغ اصلی قرارداد خواهد بود. در صورت وجود آسیب‌پذیری‌ در ارزیابی دوم، در ارزیابی‌های بعدی نیز مبلغ ۵۰ درصد از مبلغ اصلی قرارداد دریافت می‌شود.

باید چی کار کنیم!

شاید براتون سوال باشه چه مراحلی رو باید طی کنید تا توی این کمپین شرکت کنید. خوب خیلی ساده است. اینجا با این مراحل آشنا می‌شید. می‌تونید گام به گام این مراحل رو طی کنید و به هدفتون برسید!

ثبت نام

اول لازمه هر شرکت ثبت نام کنه!

تماس ما

بعد باید منتظر باشه تا باهاش تماس بگیریم و فرم ارزیابی رو براش بفرستیم!

تعیین هزینه

بعد از بررسی هزینه رو بهش اعلام می‌کنیم!

تسویه

بعد باید هزینه ارزیابی رو پرداخت کنه!

مذاکره

بعد مذاکره تیم فنی با شرکت در مورد نحوه ارزیابی انجام میشه!

صدور گواهی

مرحله آخر هم اگه ارزیابی موفق باشه گواهینامه دریافت می‌کنه!

ثبت نام کنید!
معرف
captcha